Konkurs Międzynarodowy "Kangur Matematyczny" 2024

Z radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny". Jest to prestiżowe wydarzenie, które gromadzi uczniów z całego świata chcących sprawdzić swoje umiejętności matematyczne i zmierzyć się z rówieśnikami.

Szczególne gratulacje należą się dla Fabiana Wypycha 4d, który osiągnął wynik bardzo dobry.

Ponadto gratulujemy sześciu wyróżnionym uczniom, którzy również wykazali się wysokimi umiejętnościami matematycznymi. Są to:

• Franciszek Musielak 4b

• Wojciech Rostek 4d

• Maciej Rymarz 5a

• Wolniewicz Jakub 5b

• Maciej Baraniecki 6b

• Amelia Gregorek 6a

Nauczyciele matematyki są bardzo dumni z osiągnięć naszych uczniów i dziękują im za włożony wysiłek. Wszyscy uczestnicy konkursu są inspiracją dla innych i pokazują, że warto stawiać przed sobą ambitne cele i dążyć do ich realizacji.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce oraz kolejnych wspaniałych wyników w przyszłych konkursach!

opracowała: Adriana Tomaszek-Nowakowski

14 czerwca 2024