22 grudnia 2020
Kochane Świetliczaki! Przed Wami czas odpoczynku i wyciszenia w długie zimowe wieczory. Najpierw odpoczynek z najbliższymi w Święta Bożego Narodzenia, a potem okres ferii zimowych. Pewnie niejeden z Was w tym czasie przeczyta książkę w domowym zaciszu. Może będziecie czytać przy palącym się kominku, a może na kanapie wspólnie z mamą, tatą, babcią lub rodzeństwem. Spędzicie przy tym miłe chwilę i na pewno dużo się nauczycie. Bardzo chcielibyśmy zobaczyć jak czytacie książki! Dlatego serdecznie zapraszamy Was do udziału w konkursie plastycznym "Książka na zimowy wieczór". Spróbujcie pokazać nam na obrazku jak samodzielnie lub z rodziną czytacie książki.

Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu plastycznego znajdziecie na plakacie lub regulaminie konkursu.

Pozdrawiamy Was serdecznie i życzymy Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku!

Konkurs plastyczny​​​​​​​