Lista uczniów nagrodzonych w roku szkolnym 2019/2020

Nagroda Wójta Gminy Miękinia p. Jana Mariana Grzegorczyna oraz tytuł Prymusa szkoły 2020:

Hanna Rosik, klasa 8b
Leon Kolačkov, klasa 4a

 

Laureaci Konkursu zDolny Ślązak:

Joanna Staniowska – Laureatka Dolnośląskiego Konkursu Biologicznego zDolny
Ślązak, klasa 7b
Jan Kalbarczyk – Laureat Dolnośląskiego Konkursu Języka Angielskiego zDolny Ślązak,
klasa 7a

 

 

Praca na rzecz szkoły w Samorządzie Uczniowskim

i Wolontariacie:

 

Patryk Król, klasa 8b

 

Uczniowie wyróżniający się pod względem nauki
oraz zachowania w klasach 4 – 8
w roku szkolnego 2019/20:

 

 Klasa 4a: Aleksandra Bryła, Aleksandra Brzozowska, Julia Chwalczyk, Paweł
Gromadzki, Łucja Janik, Krzysztof Komar, Witold Kotwiński, Ewelina Kraśnicka,
Karolina Kula, Leon Kolaćkov, Monika Mosiej, Leila Ozum, Ethan Ranosz, Patryk
Trybuś, Lena Winnik


 Klasa 4b: Julia Brzózka, Zofia Buzar, Wiktor Burda, Zofia Karczewska, Kuba Kubik,Maja Mikita, Hanna Pawłowska, Małgorzata Stachowska, Małgorzata Skrycka, KarolSiekierka, Róża Trocińska, Aleksander Grzelczyk


 Klasa 5a: Stanisław Staniowski, Jakub Wdowiak, Łukasz Beck, Natalia Kaczorowska, Jan Gajewski, Bartosz Kaśkos, Oliwia Stelmarczyk, Michalina Zwierz, Wojciech Pośnik, Dawid Zagajewski

 

 Klasa 5b: Oliwier Kantor, Maja Romaszewska, Jan Hamera, Natasza Fałowska,
Nikola Dulska, Pola Prusak, Helena Pisarzewska, Hanna Grzechnik, Łukasz Łysek
 Klasa 5c: Aleksandra Gębicka, Jeremiasz Husarz, Maciej Jarema, Kacper Małachowski, Oskar Nasulicz, Konrad Nowicki, Franciszek Słowik, Kornelia Walas


 Klasa 5d: Victoria Jurek – Olejnik, Jakub Kalbarczyk, Julia Kalbarczyk, Julia
Krzyżanowska, Olga Rokita, Małgorzata Kubas


 Klasa 6a: Marcelina Jezierska, Natalia Michalska, Ewa Ogonowska, Zuzanna Śnitek, Izabela Pater, Zuzanna Waraksa, Filip Obała, Zofia Pawlicka, Bianka Antoszak, Cyprian Jarocki


 Klasa 6b: Jakub Bejkus, Barbara Korczyńska, Hanna Gawlińska, Kajetan Imieliński, Julia Nowaczyk, Mateusz Łysek


 Klasa 6c: Maja Kuriata, Szymon Kuriata, Maja Maciołek, Wiktor Przelicki, Michał
Rosik, Kinga Skrzypczyk, Maja Tasior


 Klasa 7a: Jan Kalbarczyk, Przemysław Socha, Karolina Szubert


 Klasa 7b: Michał Bartosik, Joanna Staniowska, Zofia Waraksa, Karolina Furmanek, Daria Kaczmarek, Martyna Kubiesa


 Klasa 8a: Bartosz Bryła, Jakub Ostoja – Solecki, Karolina Szwedo


 Klasa 8b: Tymoteusz Husarz, Patryk Król, Hanna Rosik.

 

Rodzice, którzy otrzymali listy gratulacyjne:

 pp. Joanna i Stanisław Rosik
 pp. Katarzyna i Igor Kolačkov
 pp. Marta i Mariusz Brzózka
 pp. Ewelina i Maciej Karczewscy

 

Gratulujemy uczniom oraz ich rodzicom wyników w nauce
i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne szkoły w Lutyni

26 czerwca 2020

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Lutyni