29 czerwca 2023

Szanowni Państwo,

pragnę poinformować, że od 1lipca 2023 roku w Środzie Śląskiej przy Al.Konstytucji 3 Maja 7 uruchamiamy Poradnię Psychologiczną dla Dzieci i Młodzieży. To już druga tego typu placówka prowadzona przez naszą Fundację. Poradnia działa w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, wizyty są bezpłatne, nie obowiązuje rejonizacja i nie są wymagane skierowania. Zapewniamy psychoterapię indywidualną, grupową, rodzinną i środowiskową.

Proszę o przekazanie informacji nauczycielom zatrudnionym w Państwa placówce, którzy na co dzień pracują z dziećmi i młodzieżą i zauważają potrzeby skierowania ich do specjalistów w celu uzyskania dodatkowego wsparcia. Proszę również o przekazanie informacji rodzicom za pomocą dziennika elektronicznego.

Dane teleadresowe:

Poradnia Psychologiczna dla Dzieci i Młodzieży w Środzie Śląskiej