09 kwietnia 2020

Zwyczaj ozdabiania pisanek jest nieodłącznym elementem Wielkanocy. Jajko symbolizuje rodzące się życie i nadzieję. Takie przesłanie miało przyświecać uczniom w niełatwej dla nich rzeczywistości.

Jak wiemy najmłodsi uczniowie naszej szkoły mają głowy pełne pomysłów, dlatego i teraz wykazali się kreatywnością. Wprawdzie wśród prac dominowały pisanki, ale nie zabrakło zajączków i stroików wielkanocnych.

Poniżej znajdują się imiona i nazwiska uczniów, którym serdecznie dziękujemy za pomysłowość i zaangażowanie.

Klasa 1a: Lena Palmąka, Liliana Socha, Julia Stelmarczyk, Nikodem Sternal, Oskar Szewczyk, Nikola Tracz.

Klasa 1c: Miłosz Bagiński, Wiktor Chylak, Dorian Kwarciak, Pola Lachowska, Mateusz Witkowski.

Klasa 2b: Maciej Baraniecki, Wojciech Karczewski, Kamil Karyś, Jakub Krzyżanowski, Joanna Majchrzak, Nikolas Nadurak.

Klasa 3a: Mateusz Czaja, Zofia Gawlińska, Szymon Jaworski, Klaudia Król, Milena Mosiewicz, Sandra Sulima, Filip Wolski.

Klasa 3b: Szymon Babicz, Wiktor Bronowicki, Martyna Mazur, Karol Szramski, Karol Walczak, Martyna Witek, Szymon Zientek.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

PISANKI, KRASZANKI, JAJKA MALOWANE...
A W TLE KOLOROWE ZAJĄCZKI:)