15 kwietnia 2021

Joanna Staniowska w roku szkolnym 2020/21 została laureatką Dolnośląskiego Konkursu Biologicznego oraz laureatką Dolnośląskiego Konkursu Chemicznego zDolny Ślązak.

Dnia 31 marca 2021 r. odbył się finał Dolnośląskiego Konkursu Biologicznego. Wzięło w nim udział 59 uczestników. Joasia znalazła się w gronie 32 osób, które otrzymały tytuł laureata konkursu.

Natomiast 7 marca 2021 r. odbył się finał Dolnośląskiego Konkursu Chemicznego, w którym wzięło udział 58 uczniów. 29 osób otrzymało tytuł laureata konkursu. Konkurs chemiczny składał się z dwóch części - teoretycznej i
praktycznej - laboratoryjnej.

Joasia uzyskała wysokie wyniki z obu konkursów i wpisała się w historii naszej szkoły jako pierwsza dwukrotna laureatka zDolnego Ślązaka.

W zeszłym roku szkolnym Joanna również uzyskała tytuł laureatki w Dolnośląskim Konkursie Biologicznym, będąc wtedy uczennicą klasy siódmej.

Joasiu, serdecznie gratulujemy Ci sukcesu. Jesteśmy dumni i pełni uznania za ogromną pracę, jaką włożyłaś w przygotowanie do obu konkursów Jednocześnie. Życzymy Ci dalszych sukcesów w nauce.

Wyrazy uznania i podziękowania kierujemy również do rodziców laureatki - Państwa Anny i Tomasza Staniowskich.

Dorota Palczyńska

Podwójny sukces Joanny Staniowskiej - uczennicy kl. 8b w konkursach zDolny Ślązak