Podziękowania + galeria z zakończenia roku szkolnego 2020/2021

Szanowni Rodzice,
Drodzy Uczniowie!

Dzień zakończenia roku szkolnego to szczególny moment w życiu uczniów, rodziców i nauczycieli. Dobiega końca kolejny rok nauki, większość uczniów cieszy się z dobrych ocen i z nadzieją na lepsze wyniki oczekuje kolejnego roku nauki. W perspektywie znajdują się dwa miesiące beztroskiego wypoczynku od obowiązków szkolnych i nauki.
    Bieżący rok szkolny był bardzo trudny zarówno dla Was – uczniów, jak również Waszych rodziców, nauczycieli i wszystkich pracowników naszej szkoły. Cieszymy się, że mogliśmy spotkać się chociaż na ten krótki czas nauki stacjonarnej w naszej szkole.
     Doceniamy wysyłek i trud, który włożyli wszyscy uczniowie, aby osiągnąć założone przez siebie cele. Mamy nadzieję, że kolejny rok szkolny będzie również obfitował w wysokie wyniki w nauce i liczne sukcesy naszych uczniów. Niech zbliżające się wakacje będą dla Was czasem odpoczynku, relaksu i rozwijania swoich pasji.
     Dziękujemy wszystkim rodzicom za wsparcie, dobre słowo i cenne uwagi. Jesteśmy wdzięczni Państwu za pomoc, wyrozumiałość i wspieranie swoich dzieci. Szczególne podziękowania należą się Prezydium Rady Rodziców: p. Patrycji Pater, p. Ewelinie Karczewskiej, p. Pawłowi Cedlerowi, p. Joannie Bryle i p. Tomkowi Łyskowi za aktywną pracę na rzecz środowiska szkolnego pomimo wielu zawodowych obowiązków.
     Dziękujemy również Rodzicom, którzy aktywnie wspierali naszą placówkę. Są to Państwo: p. Karolina Drozdowska, p. Helena Małyga, p. Marian Bątkiewicz z klasy 1a; p. Dominika Kaczorowska, p. Filomena Nowak, p. Dorota Tesmer z klasy 1b; p. Agnieszka Trelińska, p. Joanna Błaszczyk, p. Anita Olejnik z klasy 1c; p. Beata Obała, p. Dorota
Mokrzycka, p. Katarzyna Belczyk z klasy 2a; p. Malwina Rajkowska, p. Katarzyna Rowicka, p. Urszula Łaptuch – Malinowska z klasy 2b; p. Anna Pawlus, p. Żaneta Bartczak, p. Jacek Malecki, p. Oktawian Szuberski z klasy 2c; p. Katarzyna Najbor, p. Wioletta Gryglewicz, p. Tomasz Szymkiewicz z klasy 3a; p. Magdalena Nadurak z klasy 3b; p. Beata Kuca, p. Hanna Sarżyńska, p. Anna Wiśniewska, p. Adam Zalewski, pp. Małgorzata i Grzegorz Łazarczykowie, pp. Izabela i Rafał Szczerbińscy z klasy 3c; p. Ewelina Adamska, p. Nina Bób, p. Agnieszka Kadłubowska, p. Ewelina Babicz z klasy 4b; p. Aleksandra Chwalczyk, p. Katarzyna Komar, p. Justyna Kotwińska, p. Katarzyna Kolačkov, p. Joanna Bryła z klasy 5a, pp. Ewelina i Maciej Karczewscy z klasy 5b; p. Marta Walas, p. Joanna Jaskólska, p. Honorata Tomczyk z klasy 6c; p. Magdalena Maciołek, p. Izabela Paja z klasy 6d; p. Patrycja Pater, p. Katarzyna Garkuszenko z klasy 7a; p. Żaneta Bartczak, p. Katarzyna Gromadzka, p. Anna Kalbarczyk z klasy 8a; p. Małgorzata Furmanek, p. Ewelina Sulima, p. Maria Bartosik, p. Katarzyna Kaczmarek, p. Magdalena Sochocka, p. Marcin Kaźmierczak
z klasy 8b.

Dziękujemy także p. Janowi Marianowi Grzegorczynowi - Wójtowi Gminy Miękinia oraz p. Ewelinie Mazurkiewicz – Dyrektor Samorządowego Centrum Usług Wspólnych za udzielone wsparcie i zaufanie, dzięki któremu udało nam się osiągnąć wiele z naszych zaplanowanych celów. Jesteśmy wdzięczni również Ochotniczej Straży Pożarnej w Lutyni, która zawsze służy pomocą na rzecz naszej placówki.

Dyrektor oraz Grono Pedagogiczne
Szkoły Podstawowej w Lutyni