Półkolonie zimowe już za nami...

W pierwszym tygodniu ferii zimowych uczniowie klas 1-3 mieli okazję wziąć udział w półkoloniach organizowanych w naszej szkole. Podczas wizyty we Wrocławiu odwiedziliśmy Piernikarnię Wrocławską oraz Teatr Lalek, gdzie spędziliśmy czas oglądając spektakl "Burza" i spotykając się z aktorem Konradem Kulewiczem, który pokazał nam piękne lalki i kukiełki wykorzystywane podczas spektakli. Dzieci wzięły też udział w warsztatach edukacyjnych prowadzonych na terenie szkoły. Były to między innymi zajęcia prowadzone przez firmę Koza Lab, podczas których tworzyły własne słodkości i dowiedziały się jak działa ludzki mózg oraz tworzyły jego mapę. W ramach półkolonii uczniowie odbywali również zajęcia z robotyki budując samodzielnie poruszające się kijanki oraz podjęli pierwsze próby gry w szachy podczas zajęć prowadzonych przez p. Karola Kwapisiewicza z Akademii Młodego Szachisty. Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w półkoloniach i do zobaczenia podczas wakacyjnego turnusu!

Jakub Ranosz

Zuzanna Zięcia