13 maja 2021

W związku z sytuacją pandemiczną tegoroczny Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej odbył się w nietypowej formie online. Do konkursu zgłosiło się 29 wykonawców z czterech szkół. Piosenki zostały wcześniej nagrane i przesłane do jurorów w formie aktywnych linków. Przy ocenie brano pod uwagę opracowanie i stopień trudności utworu, poprawność językową oraz ogólne wrażenie artystyczne. Zróżnicowany repertuar, wyrównany poziom wykonania oraz staranne przygotowanie zaproponowanych aranżacji muzycznych stanowiły wyzwanie dla jury. W konkursie wzięło udział 6 uczniów z naszej szkoły: Julia Kalbarczyk, Miłosz Bubel, Hanna Czajkowska, Iga Rokita, Emilia Mruszczak oraz Michał Rosik.

Z wielką przyjemnością prezentujemy wyniki Powiatowego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej „Note” 2021 w kategorii klas 7- 8, w którym drugie miejsce wyśpiewała Emilia Mruszczak z klasy 7B a trzecie miejsce Iga Rokita z klasy 8A.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i zapraszamy do wzięcia udziału w następnej edycji w przyszłym roku szkolnym.

Gratulujemy!

Nauczyciele języków obcych i muzyki

Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej „Note 2021” rozstrzygnięty