POWITANIE WIOSNY W KLASACH 1 – 3

Wiosna to wyjątkowa pora roku – nastraja nas optymistycznie, chce się śpiewać, tańczyć i podskakiwać.

Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Lutyni przygotowali dla uczniów klas 1-3 wiele atrakcji.

Wszyscy w klasach tańczyliśmy i śpiewaliśmy wesołe, wiosenne piosenki. Na korytarzach uczniowie wyróżniali się fantazją i oryginalnością kwiecistych stroju. Na uczniów w salach czekały zagadki o zwiastunach wiosny, specjalne stanowiska ogrodnicze, gry planszowe,  pomysły na wiosenne prace plastyczne, a nawet owocowe wyzwania.

Na koniec przyszedł czas na pożegnanie zimy. Pod koniec lekcji, radosnymi okrzykami, „przepędziliśmy” ZIMĘ i powitaliśmy WIOSNĘ.

W tym dniu nie zapomnieliśmy również o osobach z Zespołem Downa. Uczniowie solidarnie założyli dwie różne, kolorowe skarpetki, by okazać wsparcie osobom z Zespołem Downa.

Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i wychowawcom za zaangażowanie i wspaniałą zabawę.

25 marca 2022