Pożegnanie nauczycieli emerytów oraz odchodzących z pracy w tutejszej szkole

W dniu 23 czerwca 2023r na uroczystym apelu z okazji zakończenia roku szkolnego 2022/23
pożegnano nauczycieli, którzy po wielu latach pracy odchodzą w tym roku na zasłużone emerytury.

Pani Beata Gielter przepracowała w tutejszej szkole 39 lat ucząc języka polskiego, natomiast Pani Maria Chrobak przez 34 lata uczyła matematyki. Obie Panie otrzymały podziękowania za wieloletnią pracę w naszej szkole i kwiaty z życzeniami zasłużonego odpoczynku oraz realizowania swoich pasji i spełniania marzeń.

Na apelu pożegnano również odchodzących ze szkoły nauczycieli: Panią Wiolettę Konieczną-
nauczyciela świetlicy, Księdza Proboszcza Jana Banika, Panią Celinę Tomczyk-nauczyciela
wspomagającego oraz Księdza Wikariusza Piotra Szczypiora. Wszystkim odchodzącym podziękowano za dotychczasową pracę i życzono pomyślności .

03 lipca 2023