09 czerwca 2021

W dniach 17 maja – 31 maja w naszej szkole na zajęciach wychowania fizycznego w klasach ósmych uczniowie mieli okazję wziąć udział w nietypowym projekcie „Aktywni po angielsku”. Głównym celem było pokazanie uczniom jak ważna jest umiejętność posługiwania się językiem angielskim poza szkolną ławką.

Uczestnicy w ramach przedsięwzięcia wykonali kilka ćwiczeń sprawnościowych, które zakończone były zadaniami skupionymi na wykorzystaniu języka angielskiego – m.in. liczenie, posługiwanie się krótki formami opisowymi, znajomością konkretnych struktur gramatycznych. Udział w projekcie pozwolił również uczniom na odbudowanie relacji interpersonalnych pomiędzy sobą oraz w kontaktach z nauczycielami wychowania fizycznego i języka angielskiego.

Opracowali: Ł.Pająk oraz K.Bernatek

Projekt „Aktywni po angielsku”