Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

             1 września w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Lutyni był dniem szczególnym i uroczystym. Rozpoczął się nowy rok szkolny.

              Dla tegorocznych uczniów klas pierwszych zazwyczaj jest to dzień pełen wrażeń, bo właśnie w tym dniu zaczynają swoją przygodę ze szkołą.

Na uroczystym apelu, uczniów klas pierwszych oraz ich rodziców przywitała dyrekcja szkoły – mgr Jadwiga Rybacka i vice- dyrektor klas 1-3 – mgr Zuzanna Zięciak. Powitalnym przemówieniem, Pani dyrektor wyraziła nadzieję na to, że ten rok będzie dla nas wszystkich spokojniejszy. Życzyła wszystkim owocnego, kreatywnego i zdrowego roku.

            Na inauguracji rozpoczęcia roku szkolnego zjawili się tacy goście jak: zastępca wójta gminy Miękinia pani Gabriela Gronek Bednarczyk oraz pani Ewelina Mazurkiewicz dyrektor Samorządowego Zespołu Oświaty w Miękini - oni również złożyli gratulację i życzenia dla nowych uczniów. Pani wójt zdradziła plany co do rozbudowy naszej szkoły w najbliższym czasie.

       Uczniowie klas pierwszych gorąco przywitali również ich wychowawcy: Anna Gorczyca, Agnieszka Wolniewicz, Magdalena Jahn, Daria Meszyńska i Magdalena Buczyńska.

Po odśpiewaniu wspólnie hymnu uczniowie pożegnali się z wychowawcami, aby już w kolejnym dniu rozpocząć swoją przygodę z nauką.

 

Wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom życzymy cudownego roku szkolnego 2021/2022

01 września 2021