SAMORZĄD UCZNIOWSKI I SZKOLNY WOLONTARIAT CHARYTATYWNIE- GRUDZIEŃ

Boże Narodzenie to magiczny czas dobroci, miłości, ciepła i spokoju. Nastrój ten podkreślony jest dzięki ozdobom świątecznym. Najwięcej radości sprawiają te, które zrobione są samodzielnie.

9 grudnia wykonane przez uczniów: bombki bożonarodzeniowe, ozdoby świąteczne, stroiki i wieńce  zostały przekazane na kiermasz bożonarodzeniowy, a dochód z ich sprzedaży na wsparcie dla podopiecznych Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

W ramach akcji MIKOŁAJKOWA PAKA DLA DZIECIAKA” staliśmy się świętym Mikołajem i  dostarczyliśmy do Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego dla Dzieci im. Jana Pawła II w Jaszkotlu zebrane w szkole rzeczy, o które prosili wcześniej opiekunowie dzieci ( artykuły dla najmłodszych, żywność, artykuły pielęgnacyjne dla najmłodszych, artykuły przemysłowe). Akcja spotkała się z ogromnym odzewem ze strony uczniów naszej szkoły i ich rodziców.

Wszystkim zaangażowanym wrażliwcom, o wielkich sercach

BARDZO DZIĘKUJEMY !!!

Opiekunki SU i Wolontariatu