27 listopada 2023

W dniu 22.11.2023 r. odbyło się w naszej szkole spotkanie uczniów klas 1-3 z przedstawicielami policji oraz straży gminnej. Tematem spotkania było bezpieczeństwo w domu oraz poza domem w okresie jesienno-zimowym.

Z uwagi na szybko zapadający zmrok, policjanci przypomnieli najmłodszym uczniom naszej szkoły zasady obowiązujące podczas poruszania się po drodze. Uświadomili, jakie zagrożenia może powodować poruszanie się po zmroku bez elementów odblaskowych oraz jazda na rowerze bez kasku. Przedstawiciele służb mundurowych opowiedzieli jak organizować zabawy na śniegu, aby te zawsze były bezpieczne. Obecny na spotkaniu komendant straży gminnej uczył, jak zachować się w przypadku, gdy dojdzie do niebezpiecznych sytuacji z udziałem obcych osób, jak właściwie reagować oraz gdzie szukać pomocy.

W imieniu wszystkich uczniów serdecznie dziękujemy przedstawicielom policji oraz straży gminnej za zorganizowanie spotkania w naszej szkole.

SPOTKANIE Z POLICJĄ
UCZNIÓW KLAS 1-3