Sukcesy naszych uczniów w Powiatowym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej „Note 2022”

W dniu 6 maja br. odbył się Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

„ Note 2022” organizowany jak co roku przez Szkołę Podstawową im. Orła Białego w Miękini . Przy ocenie wykonawców brano pod uwagę opracowanie i stopień trudności utworu, poprawność językową oraz ogólne wrażenie artystyczne. Zróżnicowany repertuar, wyrównany poziom wykonania oraz staranne przygotowanie zaproponowanych aranżacji muzycznych stanowiły wyzwanie dla jury.

W konkursie wzięło udział 6 uczniów z naszej szkoły: Gabriela Gruszczyńska, Zuzanna Tomasiak, Emilia Mruszczak, Antoni Łuniewicz,  Ethan Ranosz oraz Michał Rosik.

Z wielką przyjemnością prezentujemy wyniki Powiatowego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej „Note” 2022 w kategorii klas 4-6, w którym na podium, zdobywając miejsce pierwsze, stanęli Antoni Łuniewicz z klasy 5a oraz Ethan Ranosz z klasy 6a. Trzecie miejsce wyśpiewała Gabriela Gruszczyńska z klasy 4b . W kategorii klas 7- 8  drugie miejsce zajęła Emilia Mruszczak z klasy 8b a trzecie miejsce Michał Rosik z klasy 8c. Zuzanna Tomasiak z klasy 8b otrzymała wyróżnienie.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i zapraszamy do wzięcia udziału w następnej edycji w przyszłym roku szkolnym.

Gratulujemy!

Nauczyciele języków obcych i muzyki

13 maja 2022