Sukcesy naszych uczniów w Powiatowym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej „Note 2023”

19 maja br. odbył się Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej „Note 2023” organizowany co roku przez Szkołę Podstawową im. Orła Białego w Miękini.

Do konkursu zgłosiło się 32  wykonawców z ośmiu szkół Powiatu Średzkiego.

Przy ocenie wykonawców brano pod uwagę opracowanie i stopień trudności utworu, poprawność językową oraz ogólne wrażenie artystyczne.

Zróżnicowany repertuar, wyrównany poziom wykonania oraz staranne przygotowanie zaproponowanych aranżacji muzycznych stanowiły wyzwanie dla jury.

W konkursie wzięło udział 6 uczniów z naszej szkoły: Gosia Gruszczyńska, Hania Czajkowska, Justynka Wolska, Maja Kalbarczyk, Antoni Łuniewicz oraz Ethan Ranosz.

Z wielką przyjemnością prezentujemy wyniki Powiatowego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej „Note” 2023 w kategorii klas 4-6, w którym na podium, zdobywając miejsce pierwsze, stanął  Antoni Łuniewicz z klasy 6a.

Trzecie miejsce wyśpiewała Justynka Wolska z klasy 4b.

W kategorii klas 7- 8  drugie miejsce zajęła Gosia Gruszczyńska z klasy 8b

a wyróżnienie otrzymała Hania Czajkowska z klasy 8b.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i zapraszamy do wzięcia udziału w następnej edycji w przyszłym roku szkolnym.

Gratulujemy!

Nauczyciele języków obcych i muzyki

25 maja 2023