26 kwietnia 2023

„Szczęścia nie można kupić, ale można sobie kupić rower, a to już prawie to samo”.

Zapraszamy serdecznie dzieci z naszej szkoły  do udziału w szkolnym konkursie plastycznym „Rowerem przez świat”.

Konkurs plastyczny "Rowerem przez świat" jest skierowany do uczniów klas 4 – 8 . Celem konkursu jest wspieranie kreatywności dzieci i młodzieży, zachęcanie do aktywnego wypoczynku, promocja turystyki rowerowej.

Prace oceniane będą  w II  kategoriach:

• wiek 10-11 lat (IV – V klasa)
• wiek 12-14 lat (VI – VIII klasa)

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu wybraną techniką pracy plastycznej płaskiej, której inspiracją jest rower w przestrzeni miejskiej Wrocławia i okolic, podróży po Polsce, pięknych miejsc na całym świecie.

Format prac: A3. Techniki dozwolone: grafika, rysunek, malarstwo, mieszane.
(Uwaga: prace przestrzenne lub prace wykonane z waty, bibuły, plasteliny, materiałów sypkich będą wykluczane z konkursu).

Podpisane na odwrocie prace (imię, nazwisko, klasa) należy składać do nauczycieli plastyki.

Czas trwania konkursu:  25.04.23r. – 29.05.23r.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone dnia 07.06.2023r. Nagrodzone prace zostaną wywieszone w holu szkoły. Zapraszamy do udziału w konkursie. Na zwycięzców czekają nagrody!

p. Edyta Lipińska, p. Klaudia Jacher

Szkolny konkurs plastyczny dla klas 4-8