Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

4 września mury Szkoły Podstawowej w Lutyni wypełniły się radością i entuzjazmem. Uczniowie, nauczyciele oraz rodzice zgromadzili się, by wspólnie rozpocząć nowy rok szkolny.

O godzinie 8:00 zebrali się uczniowie klas 1 - 3 wraz z ich rodzicami i nauczycielami. Specjalnym gościem tego poranka był Burmistrz Miękini Pan Jan Marian Grzegorczyn. Pani Dyrektor Jadwiga Rybacka podkreśliła znaczenie edukacji i życzyła uczniom owocnego roku nauki. Pierwszoklasiści zostali serdecznie przywitani przez starszych uczniów i całą społeczność szkolną.

O godzinie 10:00 przybyli uczniowie klas 4 - 8. Po oficjalnym powitaniu uczniowie klas siódmych zaprezentowali krótkie przedstawienie, które przygotowali specjalnie na tę okazję. Ich kreatywny występ wprowadził radosną atmosferę, która udzieliła się wszystkim obecnym.

Po zakończeniu uroczystości, uczniowie udali się do swoich sal klasowych, aby spotkać się z wychowawcami i oficjalnie rozpocząć nowy rok szkolny.

07 września 2023