Walentynki w naszej szkole

14 lutego obchodzony jest Dzień Zakochanych, czyli popularne Walentynki. Tego dnia każdy powinien czuć się kochany. Okazywanie pozytywnych emocji jest umiejętnością, którą należy rozwijać i pielęgnować, by utrzymywać prawidłowe relacje z innymi ludźmi.

Walentynki wysyłamy pocztą, wrzucamy do skrzynki lub ukradkiem pod drzwi. 14 lutego to dzień, podczas którego w naszej szkole nie zabrakło miłych słów i przyjaznych gestów. Samorząd Uczniowski i Szkolny Wolontariat zorganizował walentynkowy kiermasz kartek. Kartki zostały zaprojektowane i wykonane przez członków SU oraz Szkolnego Wolontariatu. Uczniowie mogli wrzucać życzenia  dla swoich sympatii i przyjaciół do skrzynki walentynkowej. Wszystkie miłosne listy zostały posegregowane i rozdane adresatom przez Samorząd Szkolny.

Opiekunowie SU i Szkolnego Wolontariatu

19 lutego 2024