Wielkanocne warsztaty z rodzicami na otwartej lekcji w klasie 3D

22 marca 2024r.odbyły się w naszej szkole wyjątkowe warsztaty związane z nadchodzącymi Świętami Wielkanocnymi. W ramach otwartej lekcji uczniowie klasy 3D wraz ze swoimi rodzicami mieli okazję wspólnie tworzyć piękne ozdoby i dekoracje wielkanocne.

Podczas warsztatów, pod czujnym ookiem wychowawcy, rodzice i dzieci włączyli się w różnorodne aktywności, takie jak malowanie pisanek, tworzenie wielkanocnych zawieszek, czy też dekorowanie ozdobnych jaj wielkanocnych. Atmosfera była pełna radości i zaangażowania, a każdy mógł wyrazić swoją kreatywność i wyobraźnię.

Dziękujemy wszystkim rodzicom i uczniom za udział w tych inspirujących warsztatach, które nie tylko integrowały społeczność klasową, ale również przyniosły wiele radości i wspaniałych wspomnień związanych z nadchodzącymi Świętami Wielkanocnymi.

M.Buczyńska
26 marca 2024