Wreszcie działamy!

Pod koniec września odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. W ich wyniku społeczność szkolna dokonała wyboru swoich przedstawicieli. Przewodniczącą została Hanna Gawlińska z klasy 8b, a zastępcą Oskar Nasulicz z klasy 7c. Ponadto do Rady SU weszli: Oliwier Forenc, Maja Tasior, Michał Rosik oraz Hanna Grzechnik.

Naszym pierwszym zadaniem było zorganizowanie Dnia Chłopaka. Tego dnia wielu uczniów przyszło do szkoły zakładając krawat bądź muszkę. Musimy przyznać, że wyglądali bardzo szykownie. Poza tym wybieraliśmy najsympatyczniejszego chłopca w klasie, który wyróżniał się na tle innych swoim pozytywnym nastawieniem i kulturalnym traktowaniem innych osób.

Cieszymy się, że tak wielu uczniów przyłączyło się do akcji i liczymy na kolejne wspólne działania!

Opiekunki SU

18 października 2021