XXXIII Konkurs Plastyczny pt. „ Kierunek: Przyszłość”

Jak można wyobrazić sobie przyszłość? Jak bardzo różnić się będzie od tego, co otacza nas dzisiaj? Czy za 50 lat będziemy się już mogli teleportować, a czy za 100 lat będziemy już mieszkać na Marsie?

Takie pytania zadali sobie uczestnicy XXXIII Konkursu Plastycznego pt. „ Kierunek: Przyszłość”  adresowanego do dzieci i młodzieży z Dolnego Śląska, a organizowanego przez Wrocławski Klub Anima.

Konkurs przewidziany  był dla  przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych. Ponadto, udział w Konkursie mogli wziąć uczestnicy sekcji plastycznych z ośrodków kultury oraz osoby indywidualne, które nie ukończyły 20-tego roku życia.

Zadaniem uczestników  było wykonanie pracy graficznej, w dowolnej technice, będącej jego  autorską wizją .

Z  naszej szkoły  w Konkursie wzięło udział  34 uczestników.

W  sobotę dnia 05. 11. 22r. odbył się wernisaż, na którym poinformowano o zwycięzcach

i wyróżnieniach .

Laureatami  zostali:

I miejsce w kategorii klas I-III  Sandra Domasik kl. 2d

Wyróżnienie w kategorii klas I – III  Anita Vlasenko kl. 2e oraz  Maryna Kozak kl. 2d

I miejsce w kategorii klas IV – VI  Krzysztof Stasik kl. 4 b

III miejsce w kategorii klas IV –VI  Joanna Majchrzak kl. 5b

Wyróżnienie w kategorii klas IV – VI  Anna Lubańska kl. 5b oraz Anna Mokrzycka kl. 4a

Gratulujemy uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów plastycznych!

09 listopada 2022