Zielona Szkoła Camp Drawa

Wczesnym rankiem tuż po godzinie siódmej klasa 3b   wraz opiekunami wyruszyła w drogę na długo przez nich oczekiwaną Zieloną Szkołę do Starego Drawska! Naszym celem był wspaniały Camp Drawa. Piękne okoliczności przyrody, cudowna, słoneczna pogoda oraz fantastyczne zajęcia sprawiły, że trudno będzie zapomnieć o tym wyjeździe.

Uczestniczyliśmy w zabawach i grach sportowych, wspinaliśmy się w parku linowym, jeździliśmy rowerami po Drawskim Parku Krajobrazowym oraz pływaliśmy Smoczymi Łodziami! A to nie wszystko… Nie możemy zapomnieć o wieczornych zabawach terenowych czy fantastycznie przygotowanym ognisku z pieczeniem kiełbasek.

Jedzenie było jak zawsze przepyszne, każdy mógł wybrać dla siebie coś smakowitego. Instruktorzy cierpliwie wprowadzali nas w tajniki organizowanych przez siebie zajęć, byli weseli i dowcipni.

Wróciliśmy wypoczęci, opaleni wprost w ramiona stęsknionych rodziców. My nie tęskniliśmy wcale, bo przyjemności i atrakcji było co niemiara, a czas minął zbyt szybko.

Zapraszam do obejrzenia naszego krótkiego filmu oraz umieszczonych pod nim zdjęć!!!

Opracował: Jakub Ranosz

05 czerwca 2019