24 maja 2021

Na rozegranych w dniu 23.05.2021 w Brzegu Dolnym Dolnośląskich Mistrzostwach Żaków w tenisie stołowym duży sukces odniósł wychowanek naszego Klubu LKS ODRA Głoska, uczeń Szkoły Podstawowej w Lutyni, Dawid Staniowski. Nasz młody adept plastikowej piłeczki wygrał Mistrzostwa bezapelacyjnie, nie tracąc żadnego seta. Jednocześnie Dawid zakwalifikował się i będzie reprezentował barwy Dolnego Śląska na Mistrzostwach Polski Żaków, które odbędą się w dniach 29.05 - 30.05. 2021 w Ostródzie. Trzymamy kciuki za jego sukces, gdzie udaje się ze swoim trenerem, Tomaszem Piekarkiem, nauczycielem wf w Zespole Szkół w Lutyni. Jego osiągnięcie jest wynikiem również doskonałego klimatu, który stwarza w zakresie sportu dzieci i młodzieży Wójt Gminy Miękinia, Pan Jan Marian Grzegorczyn. Sukces Dawida jest potwierdzeniem dobrej pracy szkoleniowej w klubie i kreowania priorytetu na młode pokolenie. Duża też w tym zasługa i pomoc finansowa ze strony samorządu gminnego oraz naszych sponsorów.

Złoty Dawid