02 czerwca 2022

W dniu 01.06.2022 w naszej grupie Smerfów świętowaliśmy nasze święto z okazji Światowego Dnia Dziecka. Jest wiele dni w roku, które lubią dzieci, ale ten dzień wszystkie dzieci na świecie lubią najbardziej. W naszej grupie był to dzień wyjątkowy, pełen życzeń, uśmiechów, radości, ale i niespodzianek.

Obchody Dnia Dziecka rozpoczęliśmy z naszymi Paniami od zabaw z chustą klanza i podbijaniem balonów. Po zabawach z chustą rozpoczął się konkurs tańca Just Dance – wszystkie dzieci z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyły w tej zabawie. Po konkursie tańca rozpoczął się turniej sportowy, który poprowadziła Pani Dominika Jasek Malinowska. Mieliśmy dużo sportowych konkurencji z balonami, co nas ogromnie uradowało.

W tym dniu mogliśmy również podziwiać pokaz sztuki karate z prowadzącym Panem Tomaszem Malinowskim i grupą z sekcji Karate „Pająki”, to oczywiście nasi koledzy i koleżanki z naszej grupy. Każdy z nas mógł spróbować być takim małym karateką. Po tak wyczerpujących zabawach rozpoczął się  poczęstunek przysmaków przygotowany z okazji naszego święta. W tym dniu było wesoło, kolorowo, bajkowo i muzykalnie!

DZIĘKUJEMY SERDECZNIE

SMERFY