18 marca 2024

8 MARCA – DZIEŃ KOBIET, to wyjątkowy dzień w roku, w którym swoje święto obchodzą dziewczynki zarówno te duże, jak i te małe. W tym dniu wesoła atmosfera towarzyszyła nam już od samego rana. Było można usłyszeć taneczną muzykę, w rytm której bawiły się zarówno dziewczynki jak i chłopcy. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków, a zwłaszcza dziewczynek świadczyły o miło spędzonym czasie. Chłopcy odśpiewali wszystkim dziewczynkom radosne „Sto lat”, a także wręczyli małe upominki i piękne kwiaty. Dzieci wsłuchały także historii Dnia Kobiet i kilku informacji o ważnych kobietach na świecie. Następnie dzieci wspólnie usiadły do słodkiego stołu. Oczywiście dla równowagi rano zjedliśmy kolorowe śniadanie. : )

Wszystkie kobietki - małe i duże dziękują

chłopcom za piękne życzenia.

DZIEŃ KOBIET W GRUPIE LISKÓW