23 maja 2024

W dniu 07. 05. 2024 roku w obecności Sekretarza Gminy Miękinia Małgorzata Dyrda, Pułkownika Czesława Perłaka  oraz Dyrektorów przedszkoli odbył się II Gminny Przegląd Piosenki Patriotycznej. W tym dniu mieliśmy zaszczyt  być świadkami występów naszych małych a zarazem jakże wielkich artystów naszego przedszkola oraz  gościnnie występujących dzieci z innych przedszkoli Gminy Miękinia. W przemiłej, a zarazem podniosłej atmosferze, przy pięknej oprawie dekoracyjnej, niemałym wysiłku dzieci, rodziców i nauczycieli zostały zaprezentowane przepiękne programy artystyczne.

Obradujące Jury miało ogromny problem z jednogłośnym wytypowaniem zwycięzców
i wyróżnionych w Przeglądzie.

Po burzliwych obradach Jury wyróżniło:

- Pierwsze wyróżnienie grupa „ MOTYLE”- z Niepublicznego Przedszkola „”  ZAJĄCZKI
z   Przedszkola Zakątek Malucha w Lutyni.

- Drugie wyróżnienie grupa ‘SŁONECZKA- LISKI” – z Publicznego Przedszkola w Pisarzowicach.

Ponadto laureatami zostali:

Zajmując I miejsce – dzieci grupy 5- latków „ JEŻYKI”  z Publicznego Przedszkola w  Lutyni;

II miejsce – dzieci grupy „MOTYLKI- PSZCZÓŁKI” z Niepublicznego  Przedszkola „ SASANKI”  w Mrozowie ;

III miejsce – dzieci  grupy ”PSZCZÓŁKI, BIEDRONKI, ŻABKI „ z  Publicznego Przedszkola w Miękini,

Każde z występujących dzieci i grup przedszkolnych zostały uhonorowane nagrodami
i dyplomami.

Dziękujemy wszystkim za przyjęcie zaproszenia i gratulujemy wspaniałych występów.

Opracowała:

Bożena Perłak