12 grudnia 2022

Dzień Świętego Mikołaja jest szczególnie oczekiwanym dniem również przez nasze dzieci.
W tym dniu do naszego przedszkola przybył szczególny gość - Św. Mikołaj wraz z pomocnikami by zaprosić Jeżyki do swojej chatki w Gałowie. Rozpoczęciem wizyty było przywitanie dzieci przez Mikołaja, by następnie osobiście przewodniczyć wspaniałym zabawom. Elfy, pomocnicy Mikołaja oprowadziły dzieci po zagrodzie przedstawiając ich mieszkańców. Było to niezwykłe doświadczenie podczas którego dzieci mogły zapoznać się z mieszkańcami chatki Mikołaja i nakarmić mieszkańców tym, co uwielbiają. Zagroda Mikołaja była również miejscem spełnienia marzeń, które obiecywał Mikołaj. Podczas warsztatów,  dzieci miały okazję do własnoręcznego przygotowania swoich pierników i ich kosztowania przy gorącej herbacie. Zabawom nie było końca. Dzień odwiedzin w chatce Mikołaja zakończyliśmy zapakowaniem przygotowanych prezentów i zaproszeniem Mikołaja do odwiedzin, nie tylko w przedszkolu ale również do naszych domów.

Opracowała: Bożena Perłak ; Ewelina Raducha -Furman

JEŻYKI Z REWIZYTĄ U MIKOŁAJA