28 listopada 2022

Miniony tydzień był bardzo pracowitym okresem dla naszych przedszkolaków.

W poniedziałek 21.11 obchodziliśmy Dzień Życzliwości. Dzieci dowiedziały się co to znaczy być życzliwym oraz jak drobnymi gestami możemy sprawić komuś przyjemność. Chcąc podzielić się miłym słowem zrobiliśmy kartki-pocieszajki, którymi wymieniliśmy się z grupą Odkrywców.

Natomiast w piątek 25.11 obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Dzieci dowiedziały się skąd wzięło się to święto, a także wraz ze swoimi ulubionymi „przytulakami” zaśpiewały i zatańczyły.

Przyjrzeliśmy się również niedźwiedziom, na których słynna maskotka była wzorowana. Poznaliśmy ich gatunki oraz dowiedzieliśmy się kilku ciekawostek. Wraz z misiami łączyliśmy sylaby i odczytywaliśmy powstałe wyrazy. Nie zabrakło również wspólnego zdjęcia z ukochanymi misiami.

Opracowanie:

Agnieszka Antoszak