02 czerwca 2022

W dniach 31 do 02.06.2022 w naszej grupie rozpoczęliśmy ostatni Moduł z projektu Emocja. Był to Moduł dodatkowy nie obowiązkowy. Moduł Odwaga pokazał nam jak przezwyciężać swój strach i lęk. Każde z nas dowiedziało się, że nie wszystko jest takie wielkie, takie ciemne, takie straszne jak nam się wydaje. To nasza wyobraźnia robi nam psikusa. Wszystkie dzieci w tym dniu zrobiły swoje słoiki strachu. W trakcie naszego projektu Emocja prowadziliśmy z naszą Panią eksperymenty nadmuchaj balon w nim jest twoja odwaga. Zabawa była super ekscytująca, gdyż balony same się pompowały a wszystko za sprawą małych trików małego chemika. Każde z dzieci na koniec projektu dostało  odważny balon i słoik strachów. To już koniec naszej przygody z projektem Emocja nasza grupa za ogromny wkład i pracę otrzymała Certyfikat ukończenia projektu a placówka dostała podziękowanie od organizatorów projektu.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY

CZEKAMY NA WIĘCEJ ZA ROK