22 września 2022

Drodzy rodzice w dniu 20.09.2022 w naszej grupie „Smerfy”, świętowaliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W naszej sali zrobiło się kolorowo i bajecznie. Wśród balonów wisiały kolorowe proporczyki. W tym dniu świetnie się bawiliśmy z naszą Panią.

Było mnóstwo niespodzianek min; Zabawa chustą Klanza, taniec brzuchaniec – przytrzymaj balona. Ozdabialiśmy też opaski „Przedszkolaka”, kolorowymi naklejkami
i wizerunkiem wybranego Smerfa.

Za udział w świętowaniu „Dnia Przedszkolaka”. otrzymaliśmy mnóstwo naklejek, które oczywiście znalazły się na naszych opaskach.  Cały dzień był wesoły i pełen radości były też tańce przy skocznej muzyce. Na koniec zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie grupowe. Największa niespodzianka czekała nas w basenie z kulkami tam były super zabawy z chustą Klanza i nurkowanie w piłkach. Cieszymy się, że ten dzień był bardzo udany już nie możemy się doczekać kolejnych superowych dni w których można coś poświętować i fantastycznie się pobawić.

Pozdrawiamy Smerfy

Opracowała: Kinga Szajna