OLBRZYMI SUKCES SZKOŁY PODSTAWOWEJ W LUTYNI!

OLBRZYMI SUKCES SZKOŁY PODSTAWOWEJ W LUTYNI!

 

Naprawdę minuty dzieliły od awansu na Stadion Narodowy w Warszawie i finały ogólnopolskie. Nasi reprezentanci zaliczają się do grona TOP 8 drużyn w całym województwie dolnośląskim podczas największego Turnieju Piłkarskiego w Europie

9 maja w Dzierżoniowie odbywały się finały wojewódzkie turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Jako reprezentanci powiatu średzkiego spisali się znakomicie i za występ należą im się ogromne brawa.

 

SP Lutynia wygrała swoją grupę z kompletem zwycięstw, pokonując kolejno:

-SP Góra 1:2 SP Lutynia

-SP Lutynia 11:1 SP Bolesławiec

-SP Niemstów 1:7 SP Lutynia

 

W ćwierćfinale nasi zawodnicy mierzyli się z reprezentacją SP 11 w Jeleniej Górze. Po emocjonujących 20 minutach meczu, nieznacznie musieliśmy uznać wyższość rywali i mecz zakończył się wynikiem 1:2. Warto nadmienić, że nasz ćwierćfinałowy rywal awansował aż do finału, a w całym Turnieju uplasował się na 2. miejscu, ustępując jedynie Szkole Mistrzostwa Sportowego Chrobry Głogów.

Dziękujemy za wsparcie Rodzicom, którzy mimo dalekiego wyjazdu wspierali swoje pociechy głośnym dopingiem i motywacją w przerwach między meczami .

Były to niesamowite chwile spędzone na Ośrodku Sportu i Rekreacji Dzierżoniów i z pewnością na długo zostaną w pamięci naszych reprezentantów .

Jeszcze raz OGROMNE BRAWA!


Szkołę Podstawową w Lutyni reprezentowali:
1. Konrad Rajkowski
2. Marcel Zwierz
3. Mikołaj Szczyrek
4. Kornel Gruszka
5. Franek Malinowski
6. Piotr Pożoga
7. Antoni Olech
8. Ignacy Romanowski
9. Filip Małecki
10. Tymon Małecki


Trener: Krzysztof Więcek

12 maja 2024