26 listopada 2018

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA
ŻABKI, SÓWKI I SKRZATY

Dzień dzisiejszy dla naszego przedszkola był wyjątkowy. Dzieci z naszych najmłodszych grup przedszkolnych, w obecności władz Gminy Miękinia, Dyrekcji naszej placówki, rodziców oraz zaproszonych gości zdały swój pierwszy egzamin i zostały pasowane na przedszkolaka. Był to historyczny dzień dla naszej placówki – PIERWSZE PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA – w nowo oddanej placówce. Zapewne należą się wielkie brawa dla bohaterów tej wspaniałej uroczystości – NASZYCH DZIECI - które mimo tak krótkiego czasu na przygotowanie, przy wyjątkowym zaangażowaniu nauczycieli i wsparcia całego personelu przedszkola, poprzez swoje występy utwierdziły nas w przekonaniu, że jesteśmy wyjątkowym zespołem. Zaledwie dwa miesiące na przygotowanie do uroczystości i jakże wspaniałe występy naszych dzieci zapewniają, że rozwijamy talenty w sprzyjającym otoczeniu. Składamy szczególne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do organizacji tej wyjątkowej uroczystości. Dzisiejszy dzień jest pozytywną prognozą dla dalszej współpracy w rozwoju i kształtowaniu właściwych postaw naszych dzieci.

Opracowała : BOŻENA PERŁAK

Pasowanie na przedszkolaka