22 kwietnia 2024

W środowy poranek wszystkie dzieci z grupy Odkrywców i Misiów były bardzo przejęte, ponieważ w ten dzień miała się odbyć ich pierwsza wycieczka do Chwalimierza. Najmłodsze przedszkolaki były bardzo podekscytowane wsiadając do autokaru. Na miejscu obie grupy zapoznały się z animatorami, którzy z uśmiechem na twarzy przygotowali warsztaty wiosenne dla naszych małych wycieczkowiczów. Każdy chętnie wykonał drewniany domek dla motyli, a także przyozdobił grzywę konika. Odwiedzili mini zoo, gdzie mogli pogłaskać królika oraz konia. Zobaczyć, jak wygląda i czym się odżywia świnka wietnamska. Kolejną atrakcją były zabawy ruchowe z możliwością przebrania się w strój rolnika. Na zakończenie naszej przygody posadzili kilka roślin w ogródku. Będzie to na pewno niezapomniana wyprawa dla naszych najmłodszych przedszkolaków.

Opracowała:

Ewelina Runka