07 grudnia 2022

6 grudnia bardzo ważny dzień dla wszystkich grzecznych dzieci. Oczywiście nasze dzielne przedszkolaki również z niecierpliwością oczekiwały odwiedzin św. Mikołaja.

Słoneczka w podziękowaniu za odwiedziny i pozostawione upominki zaśpiewały naszemu gościowi oraz wręczyły laurkę z podziękowaniami.

Następnie odwiedziły nas pomocnicy św. Mikołaja – Elfy, które w tym roku postanowiły spłatać kilka psikusów. Naszym zadaniem było uporządkowanie bałaganu, który został przez nie zrobiony.

Szukaliśmy ubrań Mikołaja, jego sań i reniferów. Robiliśmy porządek na choince, gdyż elfy pozawieszały na niej co tylko chciały np. kiełbasę. Musieliśmy zrobić naszemu bohaterowi brodę, ponieważ elfy postanowiły ją zgolić… Segregowaliśmy prezenty, które zostały podmienione…

Gimnastykowaliśmy się z Mikołajem, aby znów nie utknął w kominie. Napracowaliśmy się dzisiaj ogromnie, ale warto było.

Opracowała:

Agnieszka Antoszak