16 czerwca 2023

13 czerwca odbyła się Uroczystość Pożegnania Najstarszych Przedszkolaków połączona z obchodami Dnia Mamy i Taty. Dzieci poprzez piękne tańce, wiersze, piosenki podziękowały wszystkim pracownikom za czas spędzony w przedszkolu, dobre serce, opiekę, przekazaną wiedzę oraz umiejętności.

Podziękowały także rodzicom za miłość i trud włożony w wychowanie. Były łzy wzruszenia i wiele miłych wrażeń. Za swój uroczy występ dzieci otrzymały gromkie brawa.

Po programie artystycznym Pani dyrektor i Panie wychowawczynie podziękowały dzieciom za piękny występ i życzyły im aby następny etap życia był początkiem wspaniałej, pełnej sukcesów drogi.

Zapraszamy do obejrzenia małego skrótu z naszej uroczystości.

Wychowawcy: Aleksandra Żywicka, Małgorzata Krawczyk, Halina Tomala, Sylwia Kaczmar, Ewelina Runka, Monika Wróblewska, Agnieszka Antoszak.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego grup zerowych