16 czerwca 2023

W czerwcu III Grupa Smerfów zakończyła Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „Serdeczna karteczka”,  W projekcie udział brały dwie grupy z przedszkola Smerfów
i Misiów każda z grup miała do wykonania 8 zadań, a każde zadanie przypadło na jeden miesiąc. Dzieci poprzez udział w projekcie: Kształtowały postawy społeczne, wzmacniały wartości tj. życzliwość, empatia i szacunek dla różnych grup społecznych.  Projekt pomógł dzieciom kształtować umiejętności plastyczne.  Nasze dzieci stały się twórcze i kreatywne. Na zakończenie otrzymaliśmy certyfikaty dla: „Przedszkola, Grupy, Dzieci i podziękowania dla Pań koordynatorów w grupach i wspierającego nauczyciela”.

Opracowała:

Kinga Szajna